Menu
Klubbens kampe
Maj 2024
31.
fredag
19.00
F.C. København
-
Herrer
Senior
3F Superliga - Europa Playoff 2023/24 • Pulje 1
Parken
Randers FC
Parken
Juni 2024
2.
søndag
16.00
Romalt IF
Omkl. 3 / Klubhus
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
RMS Park Romalt
RMS Park Romalt
KFUM Fodbold, Randers
Omkl. 1 / Klubhus
RMS Park Romalt
RMS Park Romalt
5.
onsdag
19.15
Hornbæk SF
Rema 1000 omkl. 1
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Volkswagen Park Græs
11 mands græsbane
KFUM Fodbold, Randers (2)
Redmark omkl. 2
Volkswagen Park Græs
11 mands græsbane
8.
lørdag
10.00
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 36
Quickpoint Park Helsted
KFUM Fodbold, Randers (1)
Quickpoint Park Helsted
8.
lørdag
10.00
Kristrup B
-
Herrer
U10
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 36
Tirsdalens Skole
KFUM Fodbold, Randers (2)
Tirsdalens Skole
12.
onsdag
19.00
Kristrup B (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 131
Tirsdalens Skole
KFUM Fodbold, Randers
Tirsdalens Skole
12.
onsdag
19.00
Dronningborg B (2)
14
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Dronningborg Stadion
Bane 7
KFUM Fodbold, Randers (1)
18
Dronningborg Stadion
Bane 7
12.
onsdag
19.00
Hasle B
-
Herrer
Senior
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 130
Ellehøjskolen
KFUM Fodbold, Randers
Ellehøjskolen
14.
fredag
18.30
Vorup FB
Nr. 12
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 73
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Bane 1 - 11 mands
KFUM Fodbold, Randers
Nr. 7 (ude)
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Bane 1 - 11 mands
17.
mandag
19.00
Stjær B
-
Herrer
M+45
ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24 • Kreds 14
Berger Optik Park (Stjær)
KFUM Fodbold, Randers
Berger Optik Park (Stjær)
19.
onsdag
19.00
Råsted OB
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Råsted Stadion
KFUM Fodbold, Randers (1)
Råsted Stadion
23.
søndag
11.30
Randers Freja
16
-
Herrer
U10
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 • Pulje 36
Randers Stadion
Bane 7A 5-mands
KFUM Fodbold, Randers (1)
11
Randers Stadion
Bane 7A 5-mands
26.
onsdag
19.00
Ådalen IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Lime Stadion
KFUM Fodbold, Randers (2)
Lime Stadion
August 2024
14.
onsdag
19.00
SMIFF09
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
KFUM Fodbold, Randers (1)
Korshøj Idrætscenter (omkl. hallen)
21.
onsdag
19.50
Hornslet IF (1)
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Hornslet Stadion
KFUM Fodbold, Randers (2)
Hornslet Stadion
28.
onsdag
19.00
Alliancen IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
KFUM Fodbold, Randers (2)
All4Labels Stadion (Stevnstrup)
September 2024
4.
onsdag
19.00
B 65
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Gjerlev Stadion
KFUM Fodbold, Randers (1)
Gjerlev Stadion
11.
onsdag
18.45
Ørsted IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Ørsted Stadion
KFUM Fodbold, Randers (2)
Ørsted Stadion
18.
onsdag
18.30
Auning IF (2)
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Auning Stadion
KFUM Fodbold, Randers (1)
Auning Stadion
Oktober 2024
2.
onsdag
17.45
Assens IF
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys C-rækken • Pulje 3
Assens Stadion
KFUM Fodbold, Randers (1)
Assens Stadion
9.
onsdag
17.30
Dronningborg B (1)
14
-
Herrer
M+32
Randers Oldboys A-rækken • Pulje 1
Dronningborg Stadion
Bane 6
KFUM Fodbold, Randers (2)
18
Dronningborg Stadion
Bane 6
Luk